Studio Eliška - Kosmetika Horní Počernice

KOSMETIKA Horní Počernice
...objevte svou krásu


Kosmetické ošetření Sothys

Pleťové ošetření provádíme francouzskou kosmetikou Sothys, která nabízí široukouškálu ošetření. S výběrem ošetření či produktů pro domácí péči vám bezplatně pomohou naše vyškolené kosmetičky. Konzultací celé ošetření začíná. Na základě daného problému kosmetička sestaví individuální plán vyhovující vaší pleti. Následně vám doporučí produkty pro domácí péče. Pravidelná návštěva kosmetického studia je důležitá, ale pokud chceme docílit 100% výsledku, je nutné se o naši pleť starat řádně idoma. Najděte si chvilku pro sebe.

Základní ošetření      1100 ,-

Jedná se o ošetření, které se provádí nejčastěji při první návštěve. Toto ošetření slouží k seznamení se s produkty Sothys a následnými dalšími ošetřeními. Zároveň první návštěva slouží kosmetičce k seznámení se s vaší pletí a problémy, které vás s ní trápí.

Oční péče pro viditelně mladší vzhled  1700,-

Hýčkat oční okolí a používat adekvátní produkty je nezbytné pro zachování mladistvého vzhledu očí či částěčnému odstranění vrásek. Sothys přichází s péčí, která odstaňuje vrásky, otoky i kruhy pod očima. Ošetření může být prováděno samostatně či v rámci základního ošetření. Péče je prováděna produkty zaměřenými na vypnutí vrásek na nejjemněší části našeho obličeje- oční okolí. Masáž očního okolí je z části prováděna manuálně a z části pomocí porcelánových lžiček, které jsou vyrobeny německou rodinnou porcelánkou speciálně pro firmu Sothys. Lžičky se před ošetřením namočí do ledové vody a vloží do lednice, kde natahnou chlad. Kdo v dnešní době facebooku, Instagramu a práci na počítači nemá vykoukané a unavené oči? Dopřejte jimúlevu.

Hydratační ošetření s trojnásobnou kyselinou hyaluronovou   1900,-

Intenzivní hydratační ošetření dodá pleti okamžitou úlevu a hydrataci. Pryč s pocitem pnutí a šupinkami na obličeji po nanesení make upu. Máte pocit vysušené pleti, ale i tak se poměrně rychle během dne lesknete? Když na pleť nanesete mastnější krém, tak se lesknete celý den, ale když použijeté krém pro matný vzhled, tak máte pocit pnutí? Dehydratovaná pleť trápí opravdu velké množství žen. Lék je ovšem jednoduchý- intenzivní hydratační ošetření spolu s vhodnými produkty pro domácí péči. V rámci ošetření je masáž zad pro uvolnění prováděná biostimulačním olejem.

Intenzivní anti-age ošetření mládí   1950

Komu by se líbily přibývající vrásky? Přesně proti nim je zacíleno toto ošetření. Bojuje proti viditelným známkám stárnutí, přesněji řečeno proti vráskám a povoleným rysům. Ošetření obsahuje masáž se speciálními protivráskovými tahy, pomocí kterých se zapracovává sérum obsahující 0,2% salicylovou kyselinu, výtažek pampelišky či peeling obsahující 3,5% kyselinu glykolovou. Produkty s vysokou účiností a specifické tahy přinášejí velmi překvapivé výsledky.

Zklidňující ošetření pro citlivou pleť  se Spa termální vodou Intenzivní ošetření mládí

Pro získání komfortu, jasu a vyváženosti. Máte citlivou pleť a už jste snad zkusili všechno? Nic nevyhovovalo a tak používáte krém, který pouze zmastí pleť, ale nijak nevyživí a nebo dokonce nepoužíváte nic? Tato řada působí rovněž na problematickou, zanícenou pleť. Doporučujeme všem ženám, které si se svojí pletí nevědí rady a s velkými obavami zkoušejí nové věci.

Dokonalé kontury obličeje

Ošetření vyvinuté za účelem zachování mladistvých kontur obličeje a dekoltu. Ošetření tohoto typu je doporučováno klientkám s ochablou kůží, těžkými rysy a v případě přesunu tuků směrem k dolním oblastem obličeojvých kontur. Zajišťuje vypnutí kůže. Ošetření může být doplněno o ošetření očního okolí.


starovaeliska@seznam.cz
Telefon: +420 281 924 547


Laserové ošetření

Laser používáme jako stálý doplněk při kosmetickém ošetření. Například pro lepší vstřebatelnost masky. Pomáhá nám likvidovat vznikající vrásky ale také:

  • akné, jizvičky po akné

  • popáleniny

  • opary, lišej

  • zklidnění po depilaci

  • strie

  • poruchy pigmentace

  • kuperózu